0
Кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Жіночі Великі гаманці Оптом

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Жіночі горизонтальні гаманці: великі, місткі та зручні

Жіночі гаманці, як і сумки, пропонують найрізноманітніших видів та розмірів — великі й маленькі, складані й звичайні, шкіряні й текстильні, на кнопках, блискавках, магнітах тощо. Вибрати аксесуар під свої потреби дуже просто. Серед різних моделей популярністю користуються жіночі горизонтальні гаманці. Вони відрізняються тим, що при відкриванні всі предмети розміщуються за шириною, а не висотою. Такі гаманці мають певні відмінності. Якщо ви плануєте купити гаманець, то зверніть на них увагу.

Особливості конструкції та переваги горизонтальних гаманців

Попри велике різноманіття моделей, які пропонують купити виробники, всі гаманці можна умовно розділити на два види — горизонтальні та вертикальні. Вони відрізняються способом завантаження купюр. Горизонтальні зазвичай не складаються, тому їх розмір досить великий. Великі жіночі гаманці мають кілька переваг:

  • Хороша місткість: можна зберігати не тільки готівку та банківські картки, а й документи, косметику, ключі та інші дрібниці. Досить часто такі гаманці, особливо на змійках, використовуються жінками замість невеликих косметичок або клатчів. Можна купити моделі з ремінцями та кріпленнями — їх носять на зап’ясті.
  • Зручність використання: у великому гаманці з кількома відділеннями простіше розкласти, а потім без проблем знайти потрібні картки, дрібні монети та інші предмети. Вони не будуть перекривати одна одну, застрягати в тісних кишенях.

Багато жінок надають перевагу аксесуарам такої конструкції тому, що купюри в них укладаються рівно. У складаних моделях паперові гроші теж не мнуться, а просто згинаються, але у великих гаманцях з горизонтальним завантаженням вони завжди зберігаються в ідеальному стані.

Звичайно ж, недоліком горизонтального жіночого гаманця дехто вважає його великий розмір. Але у кожного з нас свої уявлення про зручність — багатьом комфортніше саме з об’ємними й місткими гаманцями. Та й серед жіночих горизонтальних моделей можна знайти досить компактні аксесуари.

Внутрішнє влаштування великих гаманців: вся справа в деталях

Жіночий гаманець — це справжній тревел-кейс на кожен день. Саме тому навіть найменші деталі мають значення. Перед тим, як вибрати й купити виріб, зверніть увагу на:

  • Спосіб відкриття: горизонтальний аксесуар може розгортатися у двох площинах або ж просто відкриватися (основні частини утримуються разом бічними вставками-гармошками). Часто різні відділення відкриваються по-різному — у продажу є й такі моделі.
  • Кількість основних відділень: воно може бути одне або кілька. При цьому одне велике відділення часто має перегородку. Завдяки їй зручно зберігати купюри, розділивши їх за номіналом — на великі й дрібні. Основні відділення можуть бути відкритими або закриватися на блискавки або кнопки всередині гаманця. Це також зручно, якщо не хочете тримати відкритими великі суми готівки.
  • Відділення для монет: навіть якщо ви надаєте перевагу банківським карткам, монети все одно будуть накопичуватися час від часу (тим більше, що дрібні паперові купюри зараз виводять з обігу та замінюють на металеві). Відділення для монет може бути всередині основного або розміщуватися окремо зовні. У будь-якому випадку бажано, щоб воно надійно застібалося на защіпку або на змійку, інакше монети будуть постійно розсипатися.
  • Тримачі карток: вони знадобляться для розміщення не тільки банківських карток, але й дисконтних, паливних, клубних, водійського та інших пластикових посвідчень тощо. Якщо у вас велика кількість електронних носіїв, то бажано купити жіночий гаманець з відповідною кількістю тримачів. Вони можуть бути у вигляді окремих вкладишів або розміщуватися на основних відділеннях.
  • Потаємні кишені: звичайно ж, якщо ваш гаманець потрапить у руки зловмисників, то будь-які потаємні відділення, швидше за все, будуть виявлені. Вони потрібні для зберігання в них дрібниць, якими нема потреби часто користуватися. Наприклад, це можуть бути якісь талісмани, сувенірні монети або інші особисті речі. Так вони не будуть заважати, і ви їх випадково не загубите.

При купівлі варто звернути увагу і на застібки. Але у великих горизонтальних гаманцях їх може бути кілька — блискавка і кнопка, магніт і блискавка, защіпка й кнопка тощо. Важливо, щоб застібки були хорошої якості — тільки такі гарантують вам збереження внутрішнього вмісту.

Жіночі гаманці в Ossom: переваги шкіряних виробів

Якщо раніше замінники натуральної шкіри не відрізнялися особливою якістю, то сучасні технології дозволяють виготовляти матеріали майже з ідеальними характеристиками. Але все ж натуральна шкіра і зараз залишається в лідерах. В інтернет-магазині Ossom ви можете купити жіночі шкіряні гаманці, які мають цілий ряд переваг:

  • Довговічність: натуральна шкіра не розшаровується, не стирається, не рветься. Це дуже важливо, оскільки гаманець використовується кожного дня — матеріал повинен витримувати значні навантаження. Навіть після кількох років експлуатації шкіряному аксесуару можна повернути первинний вигляд, лише відновивши фарбу.
  • Гарний зовнішній вигляд: натуральна шкіра виглядає дорого й презентабельно. Вона ніколи не виходить з моди.
  • Практичність: шкіряний гаманець хорошої якості завжди залишається м’яким та еластичним. Тому навіть у сильний мороз ви без зусиль зможете вийняти будь-яку картку або монети.

Купити жіночі шкіряні гаманці за доступними цінами можна у нас з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України. Ми пропонуємо товари, якість яких перевірена нами й нашими клієнтами.

Вгору