Жіноча сумка — невід'ємна частина образу та стилю життя сучасної жінки. І кожен модний сезон пропонує безліч яскравих новинок. Дизайнери вже презентували світу свої багатогранні колекції. Це і незмінна класика, і сумки різних геометричних форм та дизайнів, мікро-гаманці та портмоне на ланцюжках, гігантські тоути та шопери, м'якофактурні сумки-хобо та ін. Варіантів так багато, що й складно вибрати. 

Слідуючи трендам, які змінюються зі швидкістю світла дуже важливо створити модний і водночас гармонійний образ. Слід ретельно проаналізувати свій гардероб, що вже є в наявності, а що необхідно докупити. Сумка поаинна пасувати до вашого одягу і типажу зовнішності. Наступним кроком оберіть сумку, слідуючи правилу трьох гармоній:

 

Гармонія фактур. Сумка необов'язково повинна співпадати по фактурі з одягом, чи бути із такого ж матеріалу як взуття. Проте натуральні фактури чудово поєднуються між собою. Наприклад, лляна або бавовняна сукня в тандемі з соломяною сумкою. Гарно поєднуються з плетеною фактурою і квіткові сукні. А от шкіряний одяг з такою сумкою виглядатиме надмірно і грубо. Фактура має бути легкою, тканина нещільною.

 

 

Якщо у випадку з соломяною сумкою,одяг може мати різні фактури, то фактурні сумки із тисненням, стьобані, з масивною фурнітурою чи декором краще поєднувати з гладкими однотонними матеріалами. Візерунок має бути дрібним, ні в якому разі не масивним.

 

Гармонія кольорів. Сьогодні вже не модно підбирати сумки в тон взуття. Це дає можливість створювати багато цікавих образів, експериментувати. Можна  поєднувати два, три кольори і більше. Головне, щоб всі кольори були в одній гамі: теплій або холодній.

Світлі пастельні тони комбінуйте з темними приглушеними. Ні в якому разі не використовуйте кислотних відтінків. Образ може вийти занадто пістрявим.

Можна зіграти на контрастах. Чорна сукня або білий костюм у поєднанні з червоною сумочкою виглядають дуже ефектно. Сумка може гармонійно доповнити образ або стати його яскравим акцентом.

Якщо в образі поєднується більше трьох кольорів, то два з них повинні бути одного відтінку, або хроматичні (тобто чорний, білий або сірий). Чудові ансамблі можна створювати в одній і двох кольорових палітрах.

 


Гармонія пропорцій. Подивіться наскільки розміри та форма сумки підходять до вашого зросту та типу фігури. Вся справа  у пропорціях. Ви, напевно бачили як невдале поєднання об'ємних штанів та довгої футболки може вкоротити зріст, чи додати об'єму. Або, наприклад, штани з високою посадкою візуально подовжують ноги. І ви, звичайно ж чули, сотні порад, як підібрати одяг до типу фігури. Так і з аксесуарами. Сумка, пропорційна конституції тіла та формам зробить образ максимально виграшним. 

Для струнких дівчат невисокого зросту ідеальним рішенням буде середня або маленька сумка. Але зважайте на силует одягу, якщо ви одягнете светр-оверсайз, широкі штани-кюлоти і взуття на низькому ходу, то мішкувата сумка зробить зріст нижчим, а об'єми пишнішими. Отже, до такого вільного образу краще обрати каркасну сумку невеликого розміру. А от для струнких високих дівчат габаритна сумка саме те, що треба. Моделі із довгими лямками на плече візуально витягнуть силует по вертикалі, зріст стане ще вищим.

 

Пишнотілим дівчатам слід обирати сумки великі або середні. Але знову ж таки, тут все залежить від форми сумки та одягу, з яким вона комбінується: м‘яка мішкувата чи чіткої геометричної форми.

 

Залежно від типу фігури слід правильно зміщувати акценти. Якщо у вас тип фігури “перевернутий трикутник” з об'ємною верхньою частиною, тобто широкі плечі, великі груди. А ноги стрункі  і вузькі бедра, то сумка з короткою ручкою одягнута на плече додасть зайвих сантиметрів у верхній частині. Слід обирати сумку, яка носиться на рівні талії чи стегон, зміщувати акцент з верхньої частини вниз.

А от дівчатам з пишними стегнами і осиною талією слід зміщувати акценти догори: на талію, до грудей.

Дівчата з фігурою “пісочний годинник” мають пишні груди та стегна і тонку талію. Поясні сумки на таких типажах виглядають дуже ефектно. 

 

Експериментуйте з кольорами та фактурами, але поєднуйте їх .гармонійно.Тоді ваші образи будуть виглядати збалансовано та максимально ефектно.