Жіноча сумка — це стильний аксесуар, що вмістить найнеобхідніше. А ось мамина сумка — це сховок для їжі, серветок, іграшок, підгузків, декількох комплектів одягу про всяк випадок. Звичайно ж можна придбати окрему сумку для дитячих речей, що кріпиться до візочка. Але коли малюк стає на ноги і більше не бажає подорожувати у візку, мами хочуть звільнити руки від сумок та колясок і взяти з собою по мінімуму.

Основні вимоги до мамських сумочок:

  • Місткість. Хочеться, щоб сумка була не громіздкою і водночас місткою. Адже треба вмістити якийсь перекус, пляшку з водою, одяг, не кажучи вже про жіночі дрібнички. Під час активних ігор та прогулянок діти дуже швидко забруднють одяг, тому мами завжди прозапас беруть чисті речі.
  • Вільні руки. Коли ми все таки спакували все необхідно в дамську сумочку, хочеться щоб руки руки вільні. А раптом знадобиться повезти самокат, чи взяти дитину на руки.
  • Простота у догляді. В процесі експлуатації мамина сумка швидко забруднюється: їжею, пилом, іншим брудом. Тому дуже хочеться, щоб сумка легко чистилась і при цьому не втрачала привабливий зовнішній вигляд.
  • Міцність. Якщо сумка вміщує багато речей, то зрозуміло, що під дією ваги ручки швидко зношуються, розтягуються, та можуть відірватися. У такому випадку дуже важливо вибирати сумку з міцного та зносостійкого матеріалу.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Зрозуміло, що в першу чергу сумки для мам виконують практичну функцію. Але мама теж жінка і їй теж хочеться застрибнути у модну сукню та одягнути на плече елегантну сумочку. Оптимальним рішенням буде модель, що поєднує в собі естетику та комфорт.

 

Керуючись вищесказаним ми виділили три найзручніших моделі сумок для мам:

 

  1. Зручним варіантом для довгих прогулянок буде сумка-шопер, чи будь яка інша сумка великого розміру. Коли ви довго гуляєте з малюком і прихопили з собою обід, щоб не повертатися додому вас виручить містка сумка. Вона зазвичай має одне велике відділення та зручні внутрішні кишені для гаманця або документів. Дуже стильні та функціональні сумки-трансформери. Вони мають декілька видів ручок і регулюються по розміру, з габаритної сумки трансформуються на більш компактну модель.

 

  1. Другий варіант для мам — рюкзак з екошкіри. Його можна одягнути як портфель на два плеча, або як сумку — на одне. Руки залишаються вільними. Рюкзачок чудово пасуватиме до повсякденних луків з кросівками. Комбінується з джинсами та футболками, спортивними костюмами, шортами, легінсами, сукнями. Мінімалістичні моделі можна поєднувати з брючнии класичними костюмами.

 

3. Сумка-бананка або поясна сумка. Одягається через плече, розміщується на грудях, по талії або збоку, легко регулюється по довжині. Руки повністю вільні. Не зважаючи на свої мініатюрні габарити ця сумка дуже практична. Вона чудово пасуватиме до спортивного стилю. Моделі з екошкіри можна одягнути на пояс з квітчастою сукнею. Чудовий варіант для прогулянок на подвір'ї, чи коли треба вийти у магазин. Швидко і зручно.

 

 

В інтернет-магазині OSSOM кожна мама знайде зручну сумочку для себе. Надійні та комфортні сумки-рюкзаки, бананки із екошкіри. У нашому каталозі є безліч моделей з цього матеріалу. Екошкіра дуже міцна та зносостійка, а також стійка до подряпин. Не втрачає колір довгий час, не затирається. Будь яке забруднення легко видаляється з допомогою вологої серветки. А що оберете ви? Легку бананку, місткий шопер чи стильний рюкзак?